שמי  מזי ג'ורנו, מורה להוראה מתקנת (מותאמת).

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך ותעודת הוראה בחינוך מיוחד.

אני מורה להוראה מתקנת, מחנכת כיתות א-ב, רכזת שפה – א-ב, וכותבת ספרי ילדים. ספרי הראשון, "לחלום בלי לישון", יצא בשנת 2011 בהוצאת רימונים.

שיטת הלמידה שלי מגוונת מאוד, ורבות מהטכניקות פיתחתי במהלך השנים.

אני מאמינה כי הדבר הראשון שכל ילד צריך כשהוא מגיע לשיעורים שלי הוא ביטחון: לדעת שהכול בסדר אצלו, שהקושי שהוא חווה הוא זמני ושניתן להקל עליו.

המטרה הראשונה בשיעורים שלי היא להעלות את רמת הביטחון העצמי של הילד.

ברגע שהביטחון של הילד עולה, הוא פנוי יותר ללמידה.

במהלך השיעורים אני מזהה את הקושי של הילד ועוזרת לו למצוא, תוך כדי שיתוף פעולה בינינו, את שיטת הלמידה הייחודית המתאימה לו. אני מתאימה את השיטות לילד – ולא להפך.

כדי להצליח לקדם את הילד צריך להכיר אותו מעבר לדף ולנייר שאיתו אנחנו עובדים. להכיר את מגוון תחומי העניין של הילד, התחביבים שלו ומצבו החברתי. כל אלה עשויים לתרום רבות להתקדמותו בשיעורים.

את האתר הזה הקמתי כדי לאפשר לתלמידים להיות לומדים עצמאיים. להקנות אותם אסטרטגיות למידה שיקלו עליהם את חוויית הלמידה ולקדם אותם לקראת הצלחה.

האתר הוא לשימושכם, הורים וילדים.

למי אתר הצלחתי מיועד?

לתלמידים כמו גם להורים ומורים שרוצים לעזור לתלמידים להיות לומדים עצמאיים. באתר תמצאו משימות לימודיות, כרטיסי ניווט ומצגות בדרגות קושי שונות המתאימות הן לילדים מתקשים או לקויי למידה, והן לתלמידים שאינם מתקשים כלל ומעוניינים לשפר את הישגיהם וללמוד אסטרטגיות למידה שיקלו עליהם את חוויית הלמידה.