תכנית "פיצוחים"

הצלחתי
dots dots dots dots logo stars
article stylised image article main image

תכנית "פיצוחים"

תאריך פרסום 24/04/2023

תכנית "פיצוחים"

הקורס עוסק בפרקטיקות לפיצוח שאלות, ומיומנויות לשיפור הבנת הנקרא. 

תכני הקורס עוסקים בבניית מיפוי יעיל לשם בניית תכנית עבודה ויחידות הוראה ממוקדות בשילוב מיומנויות למידה. בקורס תלמדי להבחין בין סוגי שאלות, ולהתאים מערכי שיעור ומיומנויות למידה לכל סוג שאלה. 

 

מה מקבלים בקורס?

מצגת מפורטת לקורס.

11 סרטונים  קצרים עם הסברים.

ערכת מבדקים כיתות ב-ו הערכה כוללת 11 מבדקים.

ערכת תרגול כיתות ב-ו הערכה כוללת 6 ערכות תרגול.

ערכת יחידות למידה ב-ו הערכה כוללת  7 יחידות למידה.

ניתן להדפיס ולצלם את חומרי הלמידה.

תכני הקורס פתוחים לשנה.

 

 

ההשקעה שלכם בתכנית הקורס

עכשיו במחיר השקה 10X55 שקלים

550 שקלים

במקום 790 שקלים. 

 

אני רוצה להירשם!

 

מה אומרים על הקורס

מזי רציתי להודות לך! בזכותך ובזכות הכלים שרכשתי בקורס, הצלחתי, פשוט הצלחתי לקדם את התלמידים שלי. למדתי את המיומנויות שהיו חסרות לי, נתת לי את הכלים המתאימים בכדי לקדם את התלמידים שלי. הרעיון של להתחיל עם תמונות ורק אחרי לעבור לכתב עושה פלאים אצל ילדים. הם פשוט מבינים! תודה רבה לך. 

רותם. 

 

מזי כמה עושר בקורס אחד! וואוווו כמה כלים קיבלתי. היחידות שכתבת מעניינות את הילדים, הם נהנו מהשיעורים, היו מסוקרנים, ותוך כדי למדו את המיומנות. המיקוד שלך ביחידות למידה בשילוב מיומנויות הלמידה עשה לי סדר, המון סדר. אני נכנסת לשיעור יותר ממוקדת וזה עובד!  תודה רבה לך.

שרון.

 

מזי יקרה, כששאלת אותי מה לקחתי מהקורס, לא ידעתי מה לענות כי היה כל כך הרבה. עשית לי סדר פשוט סדר, קיבלתי כלים ומיומנויות שעוזרות לי להבין יותר טוב איך ללמד את הילדים. ואת כל הכלים האלה אני מעבירה לתלמידים שלי, והם מבינים! פשוט מבינים! מבינים ונהנים מכל רגע. תחושת המסוגלות שלהם עלתה, והאמת שגם שלי. תודה רבה לך על כל הכלים שלימדת אותי.